Ubytování

Nabídka ubytování v okolí Suhrovic, Drhlen a Čížovek je několik. Zřejmě nejznámější je kemp u Drhlenského rybníka. Podrobnější informace o kempu naleznete na kemp.kvalitne.cz.

Kemp u Drhlenského rybníka

 

Ve vzdálenosti cca 500 jižně od Drhlenského rybníka se nachází rekreační středisko Drhleny v Českém ráji. Toto středisko prošlo během několika posledních let celkovou rekonstrukcí. Podrobnosti na www.drhleny.cz.

Drhleny v Českém ráji

 

Východně podél Drhlenského rybníka ve vzdálennosti cca 600m se nachází rekreační středisko Zlaté údolí. Poloha je u břehu Drhlenského rybníka a vetšinu střediska tvoří chatky, ale je zde postavena zděná budova, kde jsou společenské prostory a jídelna. Vše potřebné na www.zlateudoli.cz.

Zlaté údolí

 

Nedaleko Zlatého údolí ve ve vzdálenosti cca 200m se rozprostírá Farářský rybník. Na jeho břehu je rekreáční středisko Chatky Drhleny. Jak už název napovídá, jsou zde pouze chatky, ale to vůbec nevadí pro strávený čas v tomto krásném prostředí. Informace na drhleny.webnode.cz.

Chatky Drhleny

 

Přímo ve vesnici Drhleny se nachází rekreační zařízení České obce sokolské. Je možno se ubytovat ve zděné budově, kde je také kuchyň s jídelnou a společenskými prostory, ale i přilehlých chatkách. Webové stránky www.drhleny.ic.cz.

Česká obec sokolská

 

Nejenom u Nás naleznete ubytování ve větších rekreačních zařízení, ale je zde možnost se ubytovat v penzionu U Brzobohatých. Penzion naleznete v Suhrovicích, nedaleko návsi. Podrobnější informace na apartman-suhrovice.sweb.cz.

Ubytování U Brzobohatých

 

Na Čížovkách naleznete hned při silnici Penzion U Turka. cizovka.wz.cz.

Penzion U Turka

 

Zdroj: Internet